Site haritası

E-posta gönder

Rodenberg Alüminyum Kapı Sistemleri
Hatek.com.tr Yenilendi Referanslar sayfası Güncellendi 01.06.2012 tarihinden itibaren pdf dökümanlar eklenmektedir.
Alman Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) u-PVC profillerinden imal edilen kapı pencere ve kış bahçesi ürünleri,

Hatek Yapı Sistemleri. tarafından satılıyor.

Hatek Yapı Sistemleri. Almanya'dan ithal ettiği üstün kaliteli Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) u-PVC profil sistemlerinin Türkiye'de montajını yapmakta ve yurt dışına ihraç etmektedir.

Hatek Yapı Sistemleri çeşitli profil ve ek profil seçenekleri ile çok yönlü tasarıma ve imalata uygun olan, pencere sistemlerinin yanı sıra, panjur elemanları, sineklik, giriş kapıları, merdiven önleri, sürme kapılar, Inoutic/German Profiles Engineering Creativity (Thyssen Polymer) Kış Bahçesi gibi profil sistemlerinin üretimini de gerçekleştiriyor.

Hatek Yapı Sistemleri., bu hizmetlerin yanında Alman Rodenberg alüminyum kapıları Türkiye’ye getirerek müşterilerine sunuyor. Villa ve daire kapı panellerinde Avrupa’nın bir numarası olan Alman Rodenberg firması, 28 senelik üretimi boyunca sattığı 1,75 milyon adetten fazla kapı paneli ile müşterilerine kalite, tasarım ve emniyet konularında güven vermektedir.